جزییات خبر

دکتر فرنقی زاد خبر داد:

برگزاری نشست های تخصصی همزمان با نمایشگاه ایران تله کام2017 / حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونان، در این پنل ها

(پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶) ۱۰:۱۶

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت:‌ امسال همزمان با برگزاری نمایشگاه تله کام2017 برای اولین بار و با پیشنهاد وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، پنل های تخصصی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، برگزار می شود.

 دکتر محمد رضا فرنقی زاد رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی  وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفتگو با خبرنگار مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی  وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت:  امسال همزمان با برگزاری نمایشگاه  تله کام برای اولین بار  و با پیشنهاد مهندس آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، پنل های تخصصی در حوزه  ارتباطات و فناوری اطلاعات، برگزار می شود.

 وی اظهار کرد: یکی از مهمترین  بخش های هر نمایشگاهی، برگزاری نشستهای  تخصصی است تا متخصصان و اندیشمندان آن حوزه ، ضمن بازدید از دستاوردها و توانمندی ها، به تبادل نظر در خصوص  مهمترین تحولات  تخصصی حوزه نیز، بپردازند.

رییس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات به عناوین این پنل ها اشاره کرد و گفت:‌ اولین نشست تخصصی، اقتصاد دیجیتالی، با حضور مهندس آذری جهرمی است که 24 مهرماه ساعت 14:30، در سالن خلیج فارس برگزار می شود.

وی "الزامات 2.5 برابر شدن بازارICT بر اساس برنامه ششم توسعه"، را به عنوان دومین پنل این نمایشگاه معرفی کرد و گفت: این نشست تخصصی 25 مهرماه در دومین روز از نمایشگاه تله کام با حضور مهندس قنبری معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ساعت 10 در سالن  کنفرانس 1، برگزار می شود.

به گفته فرنقی زاد" تبیین پیوست فناوری" با حضور دکتر دوائی معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، در 26 مهرماه ساعت 10 سالن کنفرانسبرگزار می شود

نشست های تخصصی تله کام 2017، در نمایشگاه بین المللی تهران ، سالن خلیج فارس – سالن کنفراس1،  برگزارمی شود.

(پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶) ۱۰:۱۶

اخبار مرتبط


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید