اخبار

نماینده معین اقتصاد مقاومتی وزارت ارتباطات در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان البرز

نماینده معین اقتصاد مقاومتی وزارت ارتباطات در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان البرز
نماینده معین اقتصاد مقاومتی وزارت ارتباطات در این جلسه در خصوص نقش فناوری ارتباطات و اطلاعات در رونق اقتصادی و خلق ثروت ، ویژگی دانش بنیان بودن اقتصاد مقاومتی مبتنی بر خلاقیت و نوآوری ،نقش دانشگاه در تحقق آن ، سرمایه گذاری مناسب در توسعه زیزساخت استان ورتبه هفتم آن در سطح کشور وتبدیل آن به رونق اقتصادی و کسب و کار مطالبی را ارائه کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات ، دکتر براری  نماینده معین اقتصاد مقاومتی وزارت  ارتباطات با اشاره به تغییر رویکرد فعالیت های اقتصادی دنیا به سمت تولید محتوا به برتری شرکت های فعال در این حوزه نسبت به حوزه های دیگر پرداخت و دانش بنیانی را یکی از مهمترین ویژه گیهای اقتصاد مقاومتی دانسته و نقش دانشگاه را در تحقق این ویژه گی با اهمیت تلقی کرد. 

وی در بخشی از سخنرانی خود به چند نمونه از خلاقیت و نوآوری دانشگاههای معتبر دنیا که منجر به خلق ثروت شده اند پرداخت و عنوان نمود که رویکرد خلق ثروت در دانشگاههای ما باید جدی گرفته شود.

نماینده معین اقتصاد مقاومتی وزارت  ارتباطات با اشاره به ده برابر شدن پهنای باند استان و صدها میلیارد تومان سرمایه گذاری در حوزه زیر ساخت استان ، محورهای  به کارگیری از آنها را در حوزه های صنایع دستی و گردشگری ، هوشمند سازی شهرها ، فعال نمودن دانشگاهها در تولید startup  ها ، سلامت و توریسم سلامت  بر شمرد.

سپس استاندار استان در خصوص وظایف مدیران دستگاههای اجرائی در بهره گیری از زیر ساخت های ict  استان به منظور افزایش سهم در آمدی استان مطالیی را مطرح کرد.

۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۵۱
تعداد بازدید : ۴۷۳

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید